Основна мета діяльності – зниження рівня загроз інформаційній безпеці в локальній мережі НАУ та мережі Інтернет. Враховуючи це, NAU-CERT сприяє українським і закордонним юридичним та фізичним особам при виявленні, запобіганні і блокуванні протиправних дій.
Новини

PIRAT 2012

e-mail Друк PDF

9–10 лютого 2012 року відбулася щорічна науково-технічна конференція студентів та аспірантів «Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки» («Protection of Information with Restricted Access and Automation of its Treatment», PIRAT 2012), організована спільними зусиллями кафедри безпеки інформаційних технологій, кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації та Computer Emergency Response Team of National Aviation University (NAU-CERT).

Останнє оновлення на Четвер, 16 лютого 2012, 15:07 Детальніше...
 

Українські вузи починають боротьбу з кіберзлочинністю

e-mail Друк PDF

Співробітники кафедри безпеки інформаційних технологій Національного авіаційного університету, менеджер з інформаційної безпеки компанії "Інфопульс Україна" Гліб Пахаренко і один з колишніх керівників підрозділу по боротьбі з комп'ютерною злочинністю СБУ Костянтин Корсун ініціювали створення першої в Україні університетської команди реагування на комп'ютерні інциденти. Не секрет, що кількість кіберзлочинів в Україні, як і в багатьох інших країнах, зростає і це стало можливим внаслідок виникнення і розвитку глобального інформаційного простору. І незважаючи на відсутність точної статистики про рівень кіберзлочинності у країні, кожен з нас знає, якому ризику ми піддаємося, використовуючи, наприклад, свої банківські картки для оплати в мережі Інтернет.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 березня 2011, 16:38 Детальніше...
 


Заходи

Партнери

Who's Online

На даний момент 5 гостей на сайті


 
NAU-CERT © 2000 - 2012